زيکورات

 
نویسنده : زیکی - ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳۸٤
 

oh loard ! make me pure


 
 
 
نویسنده : زیکی - ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸٤
 

روحت شاد.

ياد اون روزها به خير ٬ صبح جمعه با شما ، ملوّن و عيال و همه اون شخصيتهای دوست داشتنی و کارگردان بزرگی مثل تو که خستگی ناپذير تلاش ميکرد تا خنده رو لب مردم نقش ببنده.

اين اواخر خيلی سختی کشيدی ، همه ميدونيم ٬ زندگی گاهی سخته و بيماری سختتر ، اما عزيز رفتی.

 نوذری هم رفت...


 
 
 
نویسنده : زیکی - ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٤
 

السلام و عليک يا حبيبات (شرمنده ٬ اقايون مجلس خودشونو اينجا قاطی مرغها کنن که ما يادمون رفته علامت جمع مذکر در زبان دوست و برادر عربی چگونه بوده! کشور دوست و برادر بورکينا فاسو که يادتون هست!!)

اطلاعيه اطلاعيه:                          

قابل توجه هموطنان مقيم مملکت گل و بلبل:

همانطور که ميدانيد در راستای نيل به اهداف گوهر بار مستر ا.ن (ميدونيد که همون احمدی ن...) که ميخواست پول نفت را بگذارد سر سفره من و شما تا کمی کيفور شويم ، که اونم تا حالا مثل چی مونده توش ...اول خيلی چيزها خراب شد که چون به ما اسيبی وارد نگرديد ، ککمان هم نگزيد(ميدونيد که٬سيستم همينه) اما حالا اتفاقاتی رخ داده که ما شديدا احساس به مخاطره افتادن ميکنيم و در اين راستا گفتيم بدک نيست با شما دوستان موافق و متقارن(بابا متقارن!!) در ميان بگذاريم شايد فرجی شد و دست حق اينبار از استين شما متقارنها  بيرون امد.

القصه  :٬زمانی سيب زمينی و زمانی لوبيا ناياب شد٬گذارديم به حساب تغيير سبد خريد ملت گل و بلبل٬  قسمی اهن(تير اهن هااا) ناياب شد ٬ کفمان بريد که جلل الخالق ملت جای سقز ، تير اهن می جوند؟؟

الخلاصه : و اتفاقی که هم اکنون ما را به لرزه وا داشته ٬قحطی سيمان است٬اری سيمان،مساله اين است ٬بودن يا نبودن سيمان!! به طوری که قيمت هر کيسه سيمان از ۲۴۰-۲۵۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان رسيده است٬البته در بازار سياه (بازار سياه يا بازار افغانی يعنی اینکه افغانی بپای ساختمون از سيمانهايی که صاحب کار ننه مرده با بد بختی جم کرده تو اين قحطی، دو در ميکه و دو ،سه کيسه رو با چند برابر قيمت به صاحب کار ديگری که کارش لنگه اون دو ٬سه کيسه هست ميفروشه و يه قلپ اب هم روش...)

المطالبه :کار ما لنگه يکی دوتا نيست  ...

به ۵۰۰ کيسه سيمان سفيد(ترجيحا درجه يک) نيازمنديم ٬ تحويل در محل ٬ نقد.

 

 


 
 
 
نویسنده : زیکی - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۸ آذر ۱۳۸٤
 

جات خيلی خاليه! پس کی ميای؟


 
 
 
نویسنده : زیکی - ساعت ٢:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٧ آذر ۱۳۸٤
 

البته با ارسال مقدار متنابهی گلاب به روی خودم و خودتون!!

دنيا طويله ايست در ان بی شمار خر ،

من خر ، تو خر ٬ زندگی خر،

گر کسی روزی به تو گفت خر

غمگين مباش که خری به خری گفته است خر.